Про Портал Адміністративних Послуг м.Луцька

На виконання Закону України «Про адміністративні послуги», відповідно до розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації та рішень Луцької міської ради у місті Луцьку створено регіональний Центр надання адміністративних послуг, який офіційно розпочав свою роботу з 2 липня 2013 року. Відкриття ЦНАП надало можливість мешканцям міста та області в максимально короткі терміни в межах одного приміщення отримати адміністративні послуги за спрощеною процедурою.

Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку постійно вдосконалює свою роботу, забезпечує прозору процедуру подання документів, скорочення термінів розгляду та прийняття рішень, а також високу якість обслуговування.

ЦНАП постійно працює над пошуком нових шляхів взаємодії з суб’єктами звернень, зокрема запроваджено sms-інформування про результат послуги, онлайн–консультації для відвідувачів за допомогою Skype- зв’язку, що сприяє підвищенню поінформованості суб’єктів звернень.

Восени 2014 року було створено окремий веб-портал адміністративних послуг м.Луцька. Використання мережі Інтернет забезпечує дистанційний доступ суб’єктів звернень до повної, актуальної та достовірної інформації. Оформлення та структура порталу націлена на зручність та зрозумілість для користувачів. Портал забезпечує доступ суб’єктів звернень до інформації про адміністративні послуги, суб’єктів надання адміністративних послуг та центр надання адміністративних послуг, Реєстр адміністративних послуг, а також завантаження в електронній формі заяв та інших документів, необхідних для отримання адміністративних послуг, забезпечено зворотній зв'язок. Передбачено різнопланове групування послуг та різні шляхи пошуку та користування.

Запровадження електронного кабінету відвідувача надає можливість подання суб’єктами звернень заяви на отримання адміністративних послуг в електронній формі та доступу суб’єктів звернень до інформації про хід розгляду послуги, а також отримання суб’єктами звернення результатів надання адміністративних послуг.

Веб-портал адміністративних послуг м.Луцька є офіційним джерелом інформації про надання адміністративних послуг у місті Луцьку.

Детальніше читайте «Довідка по порталу адміністративних послуг м.Луцька»